шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.


Formatori ai Casei Corpului Didactic Vaslui în anul şcolar 2017/2018

NR. CRT

NUME ŞI PRENUME SPECIALIZARE INSTITUŢIA DE ÎNVĂŢĂMÂNT
1 Adam Daniela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
2 Alexandru Natalia Limba română - limba franceză Liceul Tehnologic Puieşti
3 Andriescu Eduard-Aurelian Geografie I.Ş.J. Vaslui
4 Angheluţă Ecaterina Fizică Colegiul Naţional "Ghe. Roşca Codreanu" Bârlad
5 Antipa Gabriela-Lolica Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” Vaslui
6 Anton Veronica Psihologie-sociologie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
7 Anuşcă-Popa Anca Corina Filologie clasică Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu" Vaslui
8 Aprodu Narcis Limba engleză Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
9 Badea Ecaterina-Camelia Limba franceză Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
10 Bahman Mihaela-Dumitriţa Limba şi literatura română I.Ş.J. Vaslui
11 Balan Mariana Geografie Şcoala Gimnazială „Ep. Iacov Antonovici” Bârlad
12 Balan Remu-Doru Matematică I.Ş.J. Vaslui
13 Baltă Valentin Teologie/Informatică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
14 Bâră Csilla-Iuliana Biologie Lector univ. dr. Universitatea "Al. Ioan Cuza" Iaşi
15 Benchea Oana Roxana Irina Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
16 Blănaru Viorela Iulia Informatică Liceul Tehnologic Puieşti
17 Botan Ana Cristiana Limba engleză - limba latină I.Ş.J. Vaslui
18 Brînză Cecilia Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 6 Vaslui
19 Bughiuş Gabriela Psihologie C.J.R.A.E. Vaslui
20 Călin Adrian-Gheorghe Muzică/Etnografie şi folclor Palatul Copiilor Vaslui
21 Chiţu Gabriel-Ciprian Muzică Lector univ. dr. Universitatea "George Enescu" Iaşi
22 Ciobotariu Cristin Educaţie muzicală I.Ş.J. Vaslui
23 Ciornei Donighian Constantin Drept Comisar şef de Poliţie - Serviciul Judeţean Anticorupţie Vaslui
24 Ciulei Maria Discipline tehnice/Informatică I.Ş.J. Vaslui
25 Cîmpanu Ilona-Mihaela Economist C.C.D. Vaslui
26 Cobzaru Valerica Specialist în prevenirea criminalităţii C.P.E.C.A. Vaslui
27 Coman Monica Maria Ştiinţe ale comunicării Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
28 Cotruţă Robert-Cristian Informatică C.C.D. Vaslui
29 Daisa Rodica Informatică Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
30 Danu Doina Istorie Liceul cu Program Sportiv Vaslui
31 Diaconu Oana- Mariana Contabilitate Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
32 Dima Laura Management financiar contabil Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
33 Doboş Anca Elena Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială Nr. 1 Deleni
34 Dodi Florina Mihaela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
35 Dominte Costică T.C.M./Informatică Liceul Tehnologic „Nicolae Iorga” Negreşti
36 Dumitraşcu Irina Fizică I.Ş.J. Vaslui
37 Dumitraşcu Leonaş Fizică/Informatică Liceul „Ştefan Procopiu” Vaslui
38 Filimon Oana Profesor logoped C.J.R.A.E. Vaslui
39 Filiuţă Gina Tehnologia construcţiilor de maşini Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
40 Flueraş Gheorghe Matematică/Informatică I.Ş.J. Vaslui
41 Flueraş Mihaela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Vaslui
42 Focşa Constantin Istorie Şcoala „Ştefan cel Mare” Vaslui
43 Focşa Mihaela Iuliana Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ep. Iacov Antonovici” Bârlad
44 Frenţescu Paulina-Otilia Textile Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
45 Galan Valerica Tricotaje şi confecţii Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
46 Ganea Nela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
47 Garabet Diana-Monica Matematică Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
48 Gavril Maria Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Ionel Miron" Ivăneşti
49 Gherman Florin Informatică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
50 Gheţeu Cristina Geografie Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Vaslui
51 Ghiur Ioana Limba şi literatura română Şcoala Gimnazială Nr. 1 Vinderei
52 Ginghină Nicoleta Biologie Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
53 Giugaru Beatrice-Henriette Textile/Informatică Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
54 Giuşcă Roxana Psihologie Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Bârlad
55 Gîmbuţă Marius Educaţie fizică şi sport Clubul Copiilor "Spiru Haret" Bârlad
56 Grosu Constantin Învăţător Şcoala Gimnazială „Vasile Alecsandri” Vaslui
57 Guţu Culina Filozofie-istorie Şcoala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Huşi
58 Guzgan Gabriela Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Ep. Iacov Antonovici" Bârlad
59 Horoiţă Jitcă Daniela-Rodica Psihologie I.Ş.J. Vaslui
60 Huiban Veronica Mihaela Matematică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
61 Huluţă Aurora Mecanică Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
62 Iacob Manuela Matematică Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
63 Iftemie Tamara-Elena Mecanică/Informatică Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
64 Iftene Adrian Informatică Lector dr. Universitatea "Al. Ioan Cuza" Iaşi
65 Ignat Smărăndiţa Economie/Contabilitate I.Ş.J. Vaslui
66 Iliescu Holiţchi Dan Medic Asistent univ. dr. SC ARCADIA Iaşi
67 Ioan Diana-Mihaela Pedagogia învăţământului primar şi preşcolar Şcoala Gimnazială "Ep. Iacov Antonovici" Bârlad
68 Ionescu Nicolae Istorie I.Ş.J. Vaslui
69 Iosip Florin Matematică Liceul Pedagogic „Alexandru Vlahuţă” Bârlad
70 Iosip Liza Gabriela Informatică Colegiul Tehnic „Marcel Guguianu” Zorleni
71 Iuroaia Felicia Psihopedagogie Universitatea „Petre Andrei” Iaşi
72 Laic Daniela Psihopedagogie C.J.R.A.E. Vaslui
73 Lefter Daniela Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 6 Vaslui
74 Lefter Lucian Valeriu Istorie Consultant artistic - etnograf C.J.C.P.C.T. Vaslui
75 Lepărdă Ionela-Adriana Istorie Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
76 Lisievici Gabriela Istorie I.Ş.J. Vaslui
77 Luca Mihail Matematică/Informatică Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Vaslui
78 Lungu Mihaela Geografie Şcoala Gimnazială "George Tutoveanu" Bârlad
79 Lupu Zânica-Mimi Informatică Colegiul Tehnic „Alexandru Ioan Cuza” Bârlad
80 Macovei Ioan Comisar şef poliţie I.P.J. Vaslui
81 Marinescu Daniela Psihologie Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
82 Mihnevici Landiana Geografie/Lb. franceză I.Ş.J. Vaslui
83 Mîndru Cătălin Emil Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
84 Mîţă Alexandru Limba franceză Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui
85 Mocanu Monica Teologie ortodoxă I.Ş.J. Vaslui
86 Moraru Alina Emanuela Limba română/Limba franceză Şcoala Gimnazială „Alexandra Nechita” Vaslui
87 Munteanu Valerica Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Ion Creangă" Huşi
88 Muntenaşu Mariana Educaţie tehnologică/Biologie C.C.D. Vaslui
89 Muntianu Mariana Ştiinţe juridice/Administrarea afacerilor Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
90 Mustăţea Nicoleta Monica Geografia turismului C.C.D. Vaslui
91 Nane Daniela Crizantema Fizică Şcoala Gimnazială „Constantin Parfene” Vaslui
92 Năstase Petronela Profesor pentru învăţământul primar I.Ş.J. Vaslui
93 Neagu Gheorghe Ştefan Coregrafie - teatru Colegiul Naţional de Artă "Octav Băncilă" Iaşi
94 Nemţanu Dorina Chimie I.Ş.J. Vaslui
95 Nica Doiniţa Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Micleşti
96 Nistor Luminiţa Carmen Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Oşeşti
97 Niţică Mihaela Geografie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
98 Olariu-Niţu Daniela Lorela Finanţe şi administraţie publică europeană Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni
99 Osoianu Elena-Denisa Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
100 Palade Agata Profesor pentru învăţământul primar Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescui” Bârlad
101 Pamfil Anişoara Pedagogie/psihologie Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
102 Panainte Daniela Matematică Liceul Tehnologic "Ion Mincu" Vaslui
103 Paşca Eugenia-Maria Muzică Prof. univ. Universitatea "George Enescu" Iaşi
104 Paşca Gabriela Matematică Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
105 Petrescu Tincuţa Textile Liceul Tehnologic Special „Sf. Ecaterina” Huşi
106 Plăcintă Gabriela Geografie I.Ş.J. Vaslui
107 Pleşu Constantin-Corneliu Educaţie muzicală Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad
108 Popa Claudia Laborant/Chimie Colegiul Naţional "Cuza-Vodă" Huşi
109 Popa Cristinel Fizică C.C.D. Vaslui
110 Popa Irina Psihopedagogie specială C.Ş.E.I. Negreşti
111 Popescu Daniela Biologie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
112 Popescu Mariana Informatică/Jocuri logice Clubul Copiilor "Spiru Haret" Bârlad
113 Popescu Zoica Profesor pentru învăţământul preşcolar I.Ş.J. Vaslui
114 Pracsiu Tinca-Daniela Economie Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
115 Pruteanu Luminiţa Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Primară Cănţălăreşti - Ştefan cel Mare
116 Puşcă-Balan Ioana-Mihaela Biologie Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Vaslui
117 Radu Camelia Profesor pentru învăţământul preşcolar Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 2 Bârlad
118 Ravaru Gheorghe- Dan Filologie Consilier consultant artistic - C.J.C.P.C.T. Vaslui
119 Răşcanu Lidia Informatică I.Ş.J. Vaslui
120 Robu Maria Informatică Liceul Tehnologic "Ion Mincu" Vaslui
121 Romaşcu Gianina-Gioconda Biologie I.Ş.J. Vaslui
122 Rotaru Silvia Limba română/Limba franceză C.C.D. Vaslui
123 Rusu Oana-Veronica Profesor pentru învăţământul primar I.Ş.J. Vaslui
124 Săcăleanu Carmen Educaţie fizică şi sport Şcoala Gimnazială "Anastasie Panu" Huşi
125 Săcăleanu Costel Educaţie fizică şi sport Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
126 Sebeni Alina Maria Matematică/Informatică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
127 Simionică Elena Psihologie Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” Vaslui
128 Sîrbu Petronela Matematică Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” Vaslui
129 Spiridon Livia Istorie Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
130 Stoide-Radu Rodica Finanţe-contabilitate Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
131 Stratulat Adina Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
132 Stratulat Daniel Informatică Liceul Pedagogic „Ioan Popescu” Bârlad
133 Şolcă Iulia Profesor pentru învăţământul primar Şcoala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad
134 Ştefănică Anda-Violeta Pedagogie I.Ş.J. Vaslui
135 Tăune Pavelina Fizică-chimie Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Vaslui
136 Trufia Sorinel Mecanică I.Ş.J. Vaslui
137 Turbatu Balan Dorinela Profesor pentru învăţământul preşcolar Şcoala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui
138 Turcu Constantin Istorie I.Ş.J. Vaslui
139 Ţicău Alexandru-George Profesor pentru învăţământul primar Liceul Tehnologic "Petru Rareş" Bârlad
140 Ursache Manuela Biologie Colegiul Naţional „Cuza-Vodă” Huşi
141 Ursachi Iuliana Informatică Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Bârlad
142 Ursanu Gica Fizică C.C.D. Vaslui
143 Ursanu Vasile Educaţie fizică şi sport Liceul „Ştefan Procopiu” Vaslui
144 Ursu Eduard Educaţie fizică şi sport I.Ş.J. Vaslui
145 Vasilescu Marinela Istorie Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" Huşi
146 Volocariu Doina Limba Franceză Colegiul Economic „Anghel Rugină” Vaslui
147 Vrabie Mihaela Informatică Colegiul Tehnic „Al.I.Cuza” Bârlad
148 Zuran Luminiţa-Ludmila Bibliotecar Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu" Zorleni

Procedura de selecţie a formatorilor Casei Corpului Didactic Vaslui în anul şcolar 2015-2016(click aici)

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.

Contact

    • Stefan cel Mare nr.37, Vaslui,
      Vaslui, România
    • tel: 0235-317279
      fax: 0335.419048
    • contact@ccdvaslui.ro
    • Contact director: tel. 0744560299
      e-mail:casa.corp.d@gmail.com

Contact

  • str. Stefan cel Mare, nr. 37
    Vaslui, România
  • tel: 0235-317279
    fax: 0335.419048
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Contact director: tel. 0744560299
    e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Despre CCD Vaslui

„Misiunea Casei Corpului Didactic este de a promova inovatia si reforma in educatie, asigura cadrul pentru dezvoltarea personala şi profesionala a personalului din învatamantul preuniversitar , in corelatie cu standardele profesionale pentru profesiunea didactica , standardele de calitate si competentele profesionale, precum si in conformitate cu politicile si strategiile nationale in domeniul educatiei...”

Citeste mai departe...

Program CCD VASLUI

Adresa:
Str. Stefan cel Mare, nr. 37
Vaslui, România
Program:
Luni - Vineri: 8.00 - 16.00
Audiențe director:
Vineri: 10.00-14.00
Scroll to top